Informace k provozu od 10.5.

od pondělí 10.5. bude umožněna přítomnost všech dětí ve školce a to bez testování a nošení respirátorů či roušek ve vnitřních prostorách MŠ. Ochrana nosu a úst bude potřeba pouze při pobytu venku, kde se shlukuje více lidí a nelze dodržet 2m odstup, proto dejte dětem do šatny 2ks roušky nebo slabého respirátoru. Rodiče se budou ve vnitřních prostorách zdržovat pouze na dobu nezbytně nutnou a vždy v respirátoru.

 I nadále platí hygienická nařízení. Do školky chodí jen zdravé děti.

                     Děkujeme a těšíme se na vás.

Po projednání se zřizovatelem bylo přijato rozhodnutí o prominutí úplaty za předškolní vzdělávání i za měsíc duben. Částku, kterou jste uhradili, vám bude během května vrácena na váš účet.

Úplata za květen je již požadována a činí 400,-Kč.

                                                                                                                                    Děkujeme.